אחרי שבוע של אירוחים בבית החדש אני יושבת לכתוב. כולם החמיאו על העיצוב ועל הבית ולכשאלה היתה לי תשובה אחת : נורית ואביטל. 

נורית ואביטל ליוו אותנו כל הדרך ובטח עוד בהמשך הצליחו להוציא מהדירה את הפוטנציאל שלה והוציא גם מעצמנו עיצוב ויופי שאנחנו בטוח לא היינו מגיעים לזה בלעדיה. בקיצור ממליצים מאוד מאוד!!

תמר צויבל, שילה

נורית ואביטל אתן מקצועיות, נעימות, לעולם לא "כפיתם את דעתכם"...תמיד בניסוח/באמירה שלכן היא בגדרה המלצה, זורמות עם הלקוח והסגנון.

מוכשרות בטירוף!!! מיעצות ותומכות לאורך כל הדרך. רציניות, מפתיעות ביצירות שלכן, זמינות וסוג של אוזן קשבת.

הכישרון שלכן יחד עם החן מביאות לתוצאות מדהימות!!

אני מאחלת לכן מכל הלב הצלחה גדולה!!! אתן ראויות!!!

אביטל חצרוני, קרני שומרון

עבודה מדוקדקת ונעימה. מחשבה יצירתית. ותוצאות מדהימות

נפתלי תנין, פתח תקווה

הר לבן נגרות

נורית ואביטל מהעבודה אתכן ניתן מיד להבחין במקצועניות ברמה הגבוה ביתר. לא משאירות פינה לא מטופלת ... גם בתהליך העבודה על פרטי הנגרות עם עומר, עוד בשלב השרטוט אתן יורדות לפרטים הקטנים ולא נעלם דבר מעינכן. התוכניות תמיד ברורות ונעשות בקפידה והתוצאה מדברת בעד עצמה.. מתקבלים בתים מלאי שיק וטוב טעם. בהצלחה בכל ! 

נורית ואביטל שלום, רצינו להודות לכן על יום הקניות אתמול.

אמנם בשבילכן מדובר בעוד יום עבודה, אבל בשבילנו זה יום מרגש בו הדיבורים והמחשבות מקבלים צורה וצבע, והכל נעשה בנועם ובמקצועיות.

השיפוץ של הבית שלנו מרגש אותנו מאוד כי הבית שלנו הוא מקור לאמונה ועוצמה פנימית לנו ולילדנו. וכמו שאמרו חז"ל: "דירה נאה, כלים נאים ואישה נאה, מרחיבים דעתו של אדם".

תודה על כל התקופה האחרונה.

יפעת, גוש עציון